معرق پیش ساخته

سقف کاذب معرق، نتیجه تلفیق دکوراسیون داخلی مدرن با سنتی است.

داشتن طرح های اسلیمی و معرق به عنوان سقف کاذب از ایده های خاص و ویژه ای است که با استقبال فراوان روبرو شده است. سقف کاذب معرق را می توان برای آشپزخانه، راهرو و حتی مکان های اداری و تجاری و دکوراسیون داخلی مسکونی و همچنین سقف های بی نظیر تالارهای پذیرایی و سالن های اجتماعات استفاده کرد.

تلفیق سقف های کاذب معرق با نورپردازی های ویژه در رنگ های مختلف از جذابیت های خاصی برخوردار است.

برای آگاهی از این موضوع که آیا سقف کاذب معرق برای ساختمان مدنظر شما مناسب است یا نه، با مشاوران گروه معماری روژین ابنیه تماس بگیرید

سقف شیشه ای (اسکای لایت)

سیستم های سقف شیشه ای در ساختمان ها با استفاده از نورپردازی طبیعی به جای نورپردازی الکتریکی، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و چشم اندازی زیبا از داخل به خارج ساختمان مهیا می کند.

این سقف ها با توجه به درخواست مشتری و سیستم ساختمان، می تواند ثابت یا متحرک و از متریال های شیشه یا پوشش های پلی کربنات باشد. در سقف های متحرک، علاوه بر استفاده از نور طبیعی می توان از هوای بیرون نیز استفاده کرد. باغچه های زمستانی، بالکن ها، رستوران ها، کافه ها، استخرها، تالارها و… همه و همه می توانند یک پروژه جذاب برای طراحی و اجرای سقف های شیشه ای باشند.

کناف

سقف دکوراتیو کناف، یکی از جدیدترین و متنوع ترین روش ها در اجرای سقف دکوراتیو است که می تواند فضایی جدید را برای شما خلق کند.

کناف بر روی تمامی سطوح متصل می شود، مقاومت بالایی دارد، عایق حرارتی و صوتی است و در عین حال دردسرهای روش های سنتی را نیز ندارد و به سرعت قابل اجرا است.

اگر به دنبال طراحی و اجرای سقف دکوراتیو کناف هستید حتما با مشاوران گروه معماری روژین ابنیه تماس بگیرید.

کشسان

سقف های دکوراتیو کشسان، طراحی مدرن و ویژه ای دارند.

این نوع سقف های دکوراتیو، بسیار سبک، منعطف و بادوام هستند و در انواع چاپی، براق، مات، شفاف، ساتن، جیر و … امکان خلق دکوراسیونی خاص و جذاب را فراهم می کنند.

این نوع سقف ها در پی تلفیق با نورپردازی های متنوع امکان طراحی های متفاوت و خارق العاده ای را به طراح می دهد. حتما در خصوص طراحی و اجرای سقف های دکوراتیو کشسان با گروه معماری روژین ابنیه تماس بگیرید و از ایده ها و پیشنهادات شگفت انگیز ما مطلع شوید.

یو پی وی سی و کامپوزیت

در انتخاب برخی سقف های کاذب سبک از پوشش یو پی وی سی استفاده می شود.

سقف های آلومینیوم کامپوزیت هم به عنوان یکی دیگر از سقف های کاذب و دکوراتیو برای فضاهای داخل و خارج ساختمان، به دلیل تنوع رنگ و مقاومت بالا در برابر حرارت و رطوبت، استفاده می شود.

مشاورین ما در گروه معماری روژین ابنیه بهترین گزینه برای راهنمایی در زمینه انتخاب سقف مناسب سازه شما هستند.