تی وی روم ( TV r o o m)

در طراحی های جدید دکوراسیون خانه، قسمتی از فضای داخلی ساختمان به عنوان تی وی روم اختصاص پیدا می کند.

تی وی روم در خانه های ایرانی، همان مکانی است که خانواده برای برقراری ارتباط و معاشرت با یکدیگر به آن نیاز دارد و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای در طراحی و دکوراسیون داخلی برخوردار است.

تی وی روم با آینه کاری، تی وی روم سه گوش، تی وی روم های گلاس، تی وی روم سه بعدی و… از انواع طراحی ها برای اتاق تلویزیون در خانه های ایرانی است.

تزئینات داخلی

تزئینات داخلی در ساختمان فقط منحصر به چیدمان مبلمان و وسایل و اکسسوری های ویژه نیست اتفاقا آن چه قبل از همه این ها بیننده را به نظاره وا می دارد، گچ بری ها، دیوار پوش ها و … است.

گروه معماری روژین ابنیه پیشنهادات خاص و چشم نوازی برای تزئینات داخلی ساختمان شما دارد، از جمله؛ گچ بری های مدرن که جایگزین مناسبی برای گچ بری ها با سبک سنتی هستند، تلفیق گچ بری و نقاشی، گچ بری با روکش طلا، پتینه، کاغذدیواری های لوکس، مصنوعات چوبی و دیوارکوب ها و سرستون های تزئینی خاص، نورپردازی های مرتبط و …

نورپردازی داخلی و خارجی

در طراحی ساختمان، نورپردازی یکی از عناصر بسیار بااهمیت است که می تواند زیبایی طرح را دو چندان کند.

علاوه بر نورپردازی داخلی، نورپردازی نما و همچنین محوطه ساختمان نیز مهم و قابل توجه است. متأسفانه علیرغم اهمیت اثر بخشی نورپردازی صحیح، بر سلامت جسم و روان و همچنین چشم نوازی هرچه بیشتر طراحی در معماری فضاهای داخلی و بیرونی، به این موضوع کمتر توجه می شود و شاهد به کارگیری روش هایی یکنواخت در نورپردازی ها هستیم.

ما اینجا در روژین ابنیه طرح های ویژه ای برای نورپردازی خلاقانه فضای داخلی و همچنین نما و محوطه بیرونی ساختمان شما داریم.

آشپزخانه و کابینت 

آشپزخانه یکی از کارآمدترین بخش ها در هر ساختمان است.

مهم ترین قسمت در هر آشپزخانه، کابینت های آن است. در حقیقت، کابینت، مشخص کننده سبک طراحی آشپزخانه است. از انواع سبک های آشپزخانه می توان به سبک مدرن و کلاسیک اشاره کرد که در آن از انواع متریال همچون ام دی اف، های گلاس، چوب و… برای سازه کابینت ها استفاده می شود.

 گروه معماری روژین ابنیه، همراه، مشاور و مجری شما خواهد بود از طراحی تا تجهیز یک آشپزخانه زیبا و کارآمد، مطابق با آن چه شما می پسندید.

همین حالا با مشاوران گروه معماری روژین ابنیه تماس بگیرید.

 

 

کف و بدنه

کف پوش و دیوارپوش های مختلف با توجه به سبک کلی ساختمان، می تواند بیانگر سلیقه شما در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان باشد.

با توجه به طراحی داخلی، کف فضاها می تواند سنگ، سرامیک، موکت، پارکت، لمینت چوبی و ام دی اف و یا کفپوش هایی از جنس شیشه های مقاوم و… باشد. در برخی موارد هم از ایده های خلاقانه منحصر به فردی استفاده می شود که شما می توانید در پی مشاوره با کارشناسان گروه معماری روژین ابنیه به آن ها نیز فکر کنید.

 

لابی و پله های معلق

لابی ساختمان معرف موقعیت و سبک زندگی ساکنان آن است و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

علاوه بر لابی، پله های داخلی ساختمان نیز می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی آن بنا داشته باشد. در ساخت راه پله ها می توان از متریال های متفاوت، از سبک های مختلف و یا ترکیبی از چند سبک استفاده کرد.