روف گاردن

طراحی روف گاردن در فضاهای بدون سقف، مانند بالکن ها و بام ها در طبقات فوقانی، یکی از علاقه مندی های معماران امروزی در زیباسازی ساختمان ها است.
چرا که روف گاردن در محیط های شهری، حال و هوای ویژه ای به ساختمان ها می دهد و تفرج گاهی در دسترس، برای ساکنان ساختمان است. بنایی که روف گاردن زیباتری دارد، قطعا وقت بیشتری جهت طراحی آن صرف شده است.

گروه معماری روژین ابنیه با بهره گیری از طراحان و معماران مجرب، روف گاردنی برای ساختمان شما طراحی و اجرا می کند که منحصر به فرد باشد.

استخر، سونا و جکوزی

امروزه داشتن استخر، سونا و جکوزی یکی از پارامترهای جذاب برای ویلاها، آپارتمان ها، برج ها و مجتمع های مسکونی لوکس و لاکچری محسوب می شود.

گروه معماری روژین ابنیه با استفاده از متریال روز دنیا، بهترین، زیباترین و کارآمدترین استخر، سونا و جکوزی را برای ساختمان شما طراحی و اجرا خواهدکرد.

همکاران ما در گروه معماری روژین ابنیه به شما کمک می کنند تا با هزینه ای مناسب، بهترین تجهیزات را برای استخر، سونا و جکوزی ساختمان خود داشته باشید. همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آلاچیق

طراحان معمولا آلاچیق هایی که با چوب های پرتراش و تزئینات طبیعی هستند را آلاچیق های سنتی یا کلاسیک و آن هایی که ساده تر طراحی شده اند را جزو آلاچیق های مدرن می دانند.

شما چه نوع آلاچیقی را برای محوطه بیرونی ساختمان خود می پسندید؟

همین حالا با مشاوران ما در گروه معماری روژین ابنیه تماس بگیرید تا با توجه به شرایط ساختمان، برای انتخاب طرح و ساخت آلاچیق، شما را راهنمایی کنند.

فضای سبز و نورپردازی

طراحی و ساخت فضای سبز و نورپردازی همراه با آب نماها و برکه ها در سبک های مختلف از جمله؛ باغ ایرانی و ژاپنی قابل اجرا است و به لطافت فضای محوطه ساختمان می افزاید.

اگر به دنبال یک طراحی بی عیب و نقص برای فضای سبز و نورپردازی های درست و چشم نواز هستید، با گروه معماری روژین ابنیه تماس بگیرید.